18 listopada 2019 22:03 | Aktualności

Powiatowe rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym.

Dnia 16 listopada w naszej szkole odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w drużynowym tenisie stołowym. Gościliśmy Szkoły Podstawowe z Szumowa, Wiśniewa, Starego Skarżyna, Rutek Kossak. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt: Natalia Wiśniewska, Weronika Konarzewska, Julia Jałbrzykowska i chłopców:Dominik Ostrowski, Mateusz Konarzewski, Krystian Śliwowski, Paweł Gosk. Obie drużyny wywalczyły I miejsca. Tego  samego dnia w Szkole Podstawowej w Osowców odbywały się zawody Igrzysk Dzieci w drużynowym tenisie stołowym gdzie drużyna dziewcząt zdobyła również pierwsze miejsce. Skład drużyny to: Maja Choińska, Klaudia Wolna, Paulina Jałbrzykowska. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach w półfinale województwa podlaskiego dnia 22 i 23 listopada.

H.B.