30 sierpnia 2019 13:33 | Aktualności

Witaj Szkoło!

Z uśmiechem na twarzy i w galowych strojach stawili się w poniedziałek, 2 września uczniowie Szkoły Podstawowej w Kołakach Kościelnych na inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020.

Oprócz uczniów klas I-VIII i przedszkolaków, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą św. w naszym parafialnym kościele. Następnie spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Pan Dyrektor Henryk Rakoczy serdecznie powitał po wakacjach wszystkich zebranych. Szczególnie ciepłe słowa skierował do tych, którzy po raz pierwszy przekraczają progi naszej szkoły. Życzył im wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Po zakończeniu apelu uczniowie wraz z rodzicami udali się na pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkania z wychowawcami.

D.M.