18 czerwca 2019 18:25 | Aktualności

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

18 czerwca odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/19. Pan dyrektor wraz z wychowawcami wręczyli nagrody książkowe uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauczaniu oraz wzorowe zachowanie.

Podsumowano również szkolny konkurs plastyczny „Abp ROMUALD JAŁBRZYKOWSKI – PATRON, WZÓR, IDEAŁ”. Zadaniem uczniów było wykonanie ilustracji do wybranej sceny z życia naszego Patrona z okazji nadania sztandaru szkole. Na konkurs wpłynęło 28 prac. Jury powołane przez organizatora przyznało następujące miejsca: Magdalena Kossakowska - I miejsce w kategorii klas VII-III gimnazjum, Mateusz Konarzewski - I miejsce, Aleksandra Ciborowska - II miejsce, Paulina Jałbrzykowska - III miejsce, Kinga Chmielewska - III miejsce w kategorii klas IV-VI, natomiast w kategorii klas 0-III pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Grodzka, II miejsce Julia Zajkowska, a III miejsce Patrycja Grodzka. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

O sportowcach również nie zapomniano. Wręczono im zdobyte medale.

Na koniec apelu uczniowie klasy VII pożegnali kolegów z klasy VIII i III gimnazjum. Przygotowali pyszny tort oraz niewielkie podarunki. Absolwenci szkoły wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom oraz obsłudze szkoły. Wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom placówki.

Tekst i foto: D.M, D.A