10 kwietnia 2019 18:52 | Aktualności

Wielka Gala Malowanej Pisanki rozstrzygnięta!

W  Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu "Wielka Gala Malowanej Pisanki".

Każdy uczestnik przygotował dwie pisanki wykonane tylko i wyłącznie na wydmuszkach jaj. Naszą szkołę reprezentowały prace Natalii Gołaszewskiej, Moniki Jemielita, Zofii Koszykowskiej, Marii Koszykowskiej, Natalii Wiśniewskiej oraz Weroniki Konarzewskiej.
Komisja konkursowa w składzie: Marta Konopka, Sylwia Korpalska oraz Włodzimierz Dąbkowski oceniała prace pod względem zgodności z regulaminem, pomysłowością, estetyką wykonania oraz ich wartością artystyczną.

W KATEGORII DZIECI Z KLAS IV-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH II miejsce zajęła Natalia Gołaszewska.

Natomiast W KATEGORII DZIECI Z KLAS VII-VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH III miejsce przyznano Monice Jemielita.

Gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe podziękowania, zaś zwycięzcy dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez MOK w Zambrowie.

D.M.

foto: zambrowiacy.pl