26 marca 2019 11:09 | Aktualności

Pierwszy dzień wiosny.

Wczoraj o 22:58 zawitała do nas wiosna. W naszej szkole też można znaleźć jej oznaki. Najwięcej jest ich widać w pokoju nauczycielskim...

Pierwszy dzień wiosny, niektórzy mówią „dzień wagarowicza”. Wagary... nie u nas. Dziś na pierwszej lekcji mieliśmy możliwość poczuć się jak to jest być prowadzącym lekcje. Było trochę zabawnie a trochę...nerwowo. No, bo czemu oni się nie słuchają, przecież tłumaczę a oni dalej nie rozumieją... Uff minęło, jednak bycie nauczycielem to nie takie proste.

Na kolejnych lekcjach mogliśmy spróbować swych sił w rozgrywkach między klasowych w piłkę ręczną i nożną. Najlepsi to oczywiście drużyna chłopców z klasy III gimnazjum oraz z VI. Jednak najlepszy mecz rozegrały dziewczęta z klasy III gimnazjum kontra dziewczęta z klas VIII i VI. Zakończył się wynikiem 2: 2, ale tak zaciętej walki, takich strzałów i obrony mogli by pozazdrościć gracze ligowi.

Niestety nie udało się rozegrać meczu uczniowie kontra nauczyciele. Do turnieju nie zgłosiła się drużyna nauczycieli. Czyżby strach okazał się silniejszy? Rozegrano jednak pojedynki klas: III gimnazjum kontra VII i VI oraz V kontra IV.  Zwycięzcami okazali się w swoich kategoriach klasy III gimnazjum i V. Gratulujemy wszystkim dobrej zabawy a szczególne uznanie należy się zwycięzcom poszczególnych pojedynków.

Wszystkim niedowiarkom przypominamy, że mamy już wiosnę. Miejmy nadzieję, że od dzisiaj pogoda będzie nam dopisywała.

Tekst i foto: Janusz Grodzki