21 stycznia 2019 21:14 | Aktualności

Taneczne przerwy

Od stycznia 2019 w naszej szkole odbywają się aktywne przerwy. Celem tego działania jest zachęcenie dzieci do ruchu, do dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Chętni uczą się łatwych kroków tanecznych, by potem zatańczyć prosty układ w kręgu.
Taneczne przerwy cieszą się zainteresowaniem szczególnie wśród uczniów klas młodszych. Dzięki takiej aktywności fizycznej dzieci nie nudzą się na przerwach i jednocześnie dostają dużo pozytywnej energii. 15 minutowa przerwa w rytmach muzyki upływa w bardzo szybkim i wesołym tempie. Osoby, wyrażające chęć będą mogły zostać animatorem takiej przerwy.

Taneczne przerwy prowadzi p. Iwona Grodzka. Serdecznie zapraszam wszystkich do wzięcia udziału we wspólnej zabawie!

Iwona Grodzka