18 stycznia 2019 13:15 | Aktualności

Gramy dla WOŚP

W ubiegłą niedzielę, 13 stycznia 2019r. grupa wolontariuszy z naszej szkoły prowadziła kwestę w ramach XXVII Finału największej polskiej akcji charytatywnej, czyli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zebraliśmy 2111 złotych. Udało się to jak zwykle dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu i pracy wolontariuszy oraz ofiarności mieszkańców gminy Kołaki Kościelne.

Warto dodać, że Samorząd Uczniowski włączył się w zbiórkę i zorganizował loterię fantową. Całkowity przychód - 54 złote - trafiło do puszek WOŚP. Ponadto uczniowie naszej szkoły w ramach akcji wzięli udział w XX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli fundację WOŚP i grali z nami dla maluchów. Pomaganie zmienia świat na lepsze.

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”

(Ks. Mieczysław Maliński).

Janusz Grodzki, Iwona Grodzka