01 stycznia 2019 18:18 | Aktualności

Maluchy w odwiedzinach u Świętego Mikołaja

19 grudnia 2018r. dzieci z grup 3,4 i 5, 6-latków odwiedziły Wioskę Świętego Mikołaja w Pomigaczach.

Po dotarciu na miejsce najmłodsi zostali zaproszeni przez mieszkające  w wiosce Elfy na słodki poczęstunek, a następnie  do wspólnych warsztatów artystycznych. Pomocnicy Świętego Mikołaja w rytm kolęd towarzyszyli w tworzeniu świątecznych dekoracji, które dzieci mogły wziąć ze sobą do domu. Odbyły się także wspólne zabawy z Elfami. Jedną z artakcji było wypicie rozgrzewającego napoju oraz zjedzenie pysznych pierników. Nie zabrakło także spotkania z najważniejszą osobą, czyli Św. Mikołajem. Na zakończenie dzieci otrzymały Certyfikat Honorowych Gości Wioski Św. Mikołaja, zobaczyły, jak mieszka Św. Mikołaj oraz zwiedziły Mini Zoo.

Ten wyjazd na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci, które w Wigilię ponownie doswiadczyły spotkania z Mikołajem i otrzymały od niego prezenty.

Agnieszka Zaremba