17 grudnia 2018 19:18 | Aktualności

Mistrz i Uczeń

Od września do grudnia uczniowie klas IV-VI naszej szkoły brali udział w projekcie artystycznym  pod nazwą "Mistrz i uczeń". Pod okiem mistrzów  rozwijali swoje talenty, wykonując niezwykłe prace w różnorodnych technikach. Zgłębiali tajniki dekupażu, wycinankarstwa, rzeźbienia w glinie czy batiku.

12 grudnia nastąpiło podsumowanie projektu oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a ich prace umieszczono na wystawie na korytarzu szkolnym.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Lokalną Grupę Działania "Brama na bagna" oraz Gminę Kołaki Kościelne.

D.M.