Aktualności

04 grudnia 2018 21:28 | Aktualności

Warsztaty decoupage

3 grudnia spotkaliśmy się po raz kolejny w ramach projektu „Mistrz i uczeń”. Tym razem tematem zajęć było zdobienie przedmiotów techniką decoupage. Naszym kreatywnym pomysłom poddane zostały szklane butelki, które stały się wazonami na świąteczne inspiracje. Zadanie okazało się być wciągające, wymagające dokładności i cierpliwości.

Mistrzem, który wprowadzał nas w tajniki decoupage, była Pani Bogumiła Zaniewska, mama Alberta z klasy VI. Pani Bogusia jest florystką, pasjonatką robótek ręcznych. Przygotowuje dekoracje okolicznościowe i nietypowe prezenty na różne okazje. Podczas dwugodzinnego spotkania w profesjonalny sposób pokazała, jak z prostych rzeczy  mogą powstać prawdziwe arcydzieła.

Warsztaty decoupage okazały się niesamowitą zabawą, wspaniałą formą spędzenia wolnego czasu i relaksu. W przyjaznej atmosferze, łącząc dobrą zabawę z przyjemnym i pożytecznym, powstały  niepowtarzalne prace. Ozdobione przedmioty stanowić będą piękną pamiątkę lub uroczy prezent dla najbliższych z okazji Świąt.

D.M

Przeczytano: 1032 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: