28 listopada 2018 18:47 | Aktualności

Święto Misia

28 listopada w Szkole Podstawowej  w Kołakach Kościelnych królował pluszowy miś. Przedszkolacy i uczniowie klas I-III w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś".

W naszej szkole, jak co roku, święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie.Tego dnia każde dziecko przynosi swojego najmilszego, najukochańszego misia.

W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania dyrekcji, rodziców, nauczycieli, wszystkich przedszkolaków, uczniów klas młodszych i ich misiów.  Następnie  wysłuchaliśmy okolicznościowych wierszy, rozwiązywaliśmy zagadki, braliśmy udział w quizach oraz bawiliśmy się przy misiowych przebojach.

Warto wspomnieć także o mamach z przedszkola, które pomogły przy organizacji uroczystości oraz bawiły się wspólnie z dziećmi w strojach przesympatycznych misiaczków. Nie zapomniały też, że misie i dzieci lubią małe co nieco i przyniosły słodkości. Dziękujemy im za pomoc.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Agnieszka Zaremba

foto: D.M.