25 listopada 2018 19:58 | Aktualności

Nasze uczennice wśród laureatów konkursu wojewódzkiego

Akcja Katolicka Archidiecezji Białostockiej we współpracy z Wydziałem Katechetycznym Kurii Metropolitalnej Białostockiej i Kuratorium Oświaty w Białymstoku corocznie organizuje konkurs plastyczno-literacki dla uczniów z terenu województwa podlaskiego. W bieżącym roku nosił on nazwę: „Św. Stanisław Kostka w wezwaniach litanijnych. W 450. rocznicę śmierci Patrona Polski”.

Uczennice naszej szkoły: Julia Jałbrzykowska (I miejsce), Aleksandra Ciborowska (I miejsce) i Patrycja Grodzka (II miejsce) zostały laureatkami konkursu plastyczngo w swoich kategoriach wiekowych. Natomiast Aleksandra Ołdakowska zdobyła wyróżnienie w części literackiej. Dnia 25 listopada, w uroczystość Chrystusa Króla, odebrały nagrody na uroczystej gali w sali Św. Kazimierza przy kościele Św. Rocha w Białymstoku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

D.M.

foto: Bożena Ciborowska, Joanna Ołdakowska