13 listopada 2018 16:59 | Aktualności

Rozstrzygnięto konkurs "100 lat Niepodległej Polski-plakat"

Dnia 11 listopada 2018r., podczas uroczystych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w gminie Czyżew, rozstrzygnięto Regionalny Konkurs Plastyczny "100 lat Niepodległej Polski - plakat".

Konkurs był jedną z form uczczenia tak ważnego święta dla naszej Ojczyzny. Kształtował poczucie tożsamości narodowej oraz postawę patriotyczną, wzbudzał zainteresowanie historią Polski, oraz naszego regionu. Wzbudzał szacunek do lokalnych bohaterów i rozwijał kreatywność plastyczną dzieci i młodzieży.

W kategorii  klas IV-VII naszą szkołę reprezentowały prace Jakuba Jastrzębskiego, Pawła Goska, Magdaleny Modzelewskiej, Alberta Zaniewskiego i Michaliny Ciborowskiej. Natomiast w kategorii gimnazjów pracę przygotowała Magdalena Kossakowska.

Laureatką konkursu została Michalina Ciborowska. Bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

D.M.

Zdjęcia pochodzą ze stony internetowej gminy Czyżew.