15 kwietnia 2018 18:42 | Aktualności

„Baje, Bajki, Bajeczki…”

11 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbył się XXXI Powiatowy Konkurs Recytatorski. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Wiktoria Tyborowska (wyróżnienie), recytując wiersz J. Brzechwy "Sum" i Paweł Gosk (II miejsce), który przedstawił interpretację utworu J. Kulmowej "Myśliciel". Do eliminacji przystąpiło 24 uczniów z powiatu zambrowskiego. Komisja szczególnie zwracała uwagę na formę prezentacji, dostosowanie repertuaru do wieku i wrażliwości emocjonalnej dziecka, wyrazistość mowy i ogólny wyraz artystyczny. Uczeń Paweł Gosk już kolejny raz dowiódł, że ma w sobie duszę artysty. Chłopiec pewnie czuje się na scenie.

Cieszymy się ogromnie z sukcesu i życzymy kolejnych wysokich lokat na konkursach!

Maria Ożarowska

Zdjęcia pochodzą z portalu zambrow.org