22 stycznia 2017 14:46 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 20 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie rozpoczął pan dyrektor Janusz Grodzki, który powitał drogie Babcie i Dziadków i złożył im serdeczne życzenia. Następnie przedszkolaki, dzieci z zerówki oraz kl. I, II, III, zaprezentowały swoje zdolności artystyczne. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty i złożyły płynące z serduszek życzenia. Za swoje występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Nie zabrakło też poczęstunku, który przygotowali rodzice. Dziękujemy rodzicom za pomoc a Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie.

Życzymy tradycyjne – 100 lat !!!

Dodatkowo odbyło się podsumowanie warsztatów„Skąd nasz ród” i wręczenie nagród w konkursie zorganizowanym przez Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów na opracowanie drzewa genealogicznego swojego rodu. Nagrody wręczali poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski, pani dr Małgorzata Frąckiewicz, pracownik Uniwersytetu Białostockiego oraz dyrektor biura ŁTN im. Wagów mgr Kamil M. Leszczyński. Nagrody otrzymały uczennice klasy III gimnazjum Justyna i Marta Kołakowskie – I miejsce oraz Natalia Zaremba również uczennica III klasy gimnazjum – III miejsce.

Tekst: Małgorzata Ostrowska

Foto: Grażyna Wiśniewska, Dorota Milewska