03 lipca 2018 15:46 | Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Jak w całym kraju również w naszej szkole 22 czerwca miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego, którą wszyscy zaczęli od udziału w mszy świętej. Dla dwunastu naszych uczniów był to wyjątkowy dzień, bo ostatni w murach tej szkoły. Uczniowie klasy trzeciej pożegnali się z nauczycielami jak i ze swoimi młodszymi kolegami. Uroczystość uświetniło rozdanie pracownikom szkoły specjalnych nagród/statuetek przygotowanych przez klasę III gimnazjum, a w ramach pamiątki po sobie absolwenci zasadzili na placu szkolnym pamiątkowe drzewo. Uczniowie z klasy II gimnazjum również pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki galą rozdania „ananasów”, dla każdego absolwenta w innej kategorii.

Wszystkim życzymy udanego wypoczynku podczas wakacji a naszym absolwentom powodzenia na kolejnym etapie edukacji.

Tekst: Michał Gronostajski

Foto: D.A