10 maja 2018 17:42 | Aktualności

Każdy potrzebuje miłości

Pod takim hasłem dnia 9 maja w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Długoborzu odbył się III Powiatowy Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych. Patronat nad imprezą objął Starosta Zambrowski. Do udziału w obchodach zaproszono wielu gości, wśród których byli przedstawiciele zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, a także lokalni samorządowcy. Uroczystość była okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego, w którym brali udział nasi uczniowie. Miło nam poinformować, że I miejsce w kategorii gimnazjum zajęła Magda Kossakowska natomiast II miejsce przypadło w udziale Emilii Jałbrzykowskiej. III miejsce w kategorii klas IV-VII zdobył Paweł Gosk.  Serdecznie gratulujemy!

Naszą szkołę reprezentowały również prace Pauliny Jałbrzykowskiej, Kingi Chmielewskiej, Kingi Lubak, Magdaleny Modzelewskiej, Wiktorii Tyborowskiej, Natalii Ostrowskiej, Aleksandry Ciborowskiej, Agaty Perkowskiej, Mateusza Konarzewskiego, Weroniki Konarzewskiej, Natalii Kotowskiej, Natalii Wiśnieskiej. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wysoki poziom prac.

Z zainteresowaniem obserwujemy nasze absolwentki: Martę i Justynę Kołakowskie, które nadal rozwijają swoje talenty artystyczne, zajmując czołowe miejsca i zdobywając nagrody w konkursach plastycznych. Życzymy im spełnienia marzeń.

D.M.

Zdjęcia pochodzą ze strony fb Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długoborzu.