10 kwietnia 2018 19:36 | Aktualności

Jaga, jaga, …

Samorząd Uczniowski był organizatorem sobotniego wyjazdy na mecz Jagiellonii Białystok. Jaga stoczyła na stadionie w Białymstoku pojedynek z Wisłą Płock. Wspólnie z ponad 14 tyś kibiców dopingowaliśmy żółto-czerwonych. Dech zapierał widok wzniesionych nad głowami szalików klubowych, całych sektorów w barwach Jagiellonii. Na stojąco i bardzo głośno mobilizowaliśmy naszą drużynę w najważniejszych momentach meczu. Wśród kibiców były całe rodziny. Nawet małe dzieci miały bluzy, szaliki, czapki w barwach żółto-czerwonych.

Niestety, po zakończonym w Białymstoku przy Słonecznej meczu nie było fetowania. Jagiellonia niespodziewanie przegrała z Wisłą Płock 1:3 i straciła pozycję lidera w ostatniej kolejce.

Mimo porażki wyjazd był dla nas wielkim przeżyciem. Trzymamy kciuki za naszą drużynę.

Tekst i foto: Janusz Grodzki