11 marca 2018 20:01 | Aktualności

Mistrzostwa LZS powiatu zambrowskiego w halowej piłce nożnej

Uczniowie z klas gimnazjalnych z terenu powiatu zambrowskiego, 10 marca 2018 r., rywalizowali w turnieju halowej piłki nożnej w ramach Mistrzostw Ludowych Zespołów Sportowych Powiatu Zambrowskiego. Impreza została przeprowadzona na hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie. Pięć drużyn chłopców (dwie reprezentowało MG nr 1, po jednej z Szumowa, Rutek i Kołak Kościelnych) oraz dwie drużyny dziewcząt (z Szumowa i Rutek)  zmagało się w turnieju halowej piłki nożnej w ramach Mistrzostw Ludowych Zespołów Sportowych Powiatu Zambrowskiego.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:  Buczyński Dawid, Gosk Mateusz, Jabłoński Piotr, Klimaszewski Karol, Konarzewski Jakub, Kruszewski Hubert, Kwiatkowski Rafał, Lutostański Karol, Sakowicz Gabriel.

Turniej prowadzony był systemem „każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa chłopców przedstawia się następująco:

1. MG nr 1 (I skład)
  2. MG nr 1 (II skład)
  3. Szkoła Podstawowa w Kołakach Kościelnych
  4. Szkoła Podstawowa w Szumowie
  5. Szkoła Podstawowa w Rutkach-Kossakach

Drużyny, które wywalczyły trzy pierwsze miejsca, otrzymały puchary, natomiast za pozostałe lokaty wręczane były dyplomy. Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Zambrowie.

Tekst i foto: Janusz Grodzki