12 lutego 2018 20:24 | Aktualności

Powiatowe Igrzyska w piłce ręcznej

W sobotę, 10 lutego, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego  w piłce ręcznej. Udział w nich wzięły drużyny reprezentujące uczniów klas gimnazjalnych i ze szkół podstawowych. Zawodnicy rywalizowali w następujących kategoriach: dziewczęta i chłopcy rocznik 2005 i młodsi oraz dziewczęta rocznik 2002 i młodsi. Rozgrywki prowadzone były systemem  każdy z każdym. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali puchary ufundowane przez władze Powiatu Zambrowskiego. Nagrody wręczał wicestarosta Stanisław Rykaczewski.  Naszą szkołę reprezentowały drużyny w składzie:

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze

Jałbrzykowska Julia, Konarzewska Weronika, Wiśniewka Natalia, Ciborowska Aleksandra, Modzelewska Magdalena, Ostrowska Natalia,  Tyborowska Wiktoria

Drużyna zdobyła III miejsca.

Chłopcy  rocznik 2005 i młodsi

Ostrowski Dominik, Gosk Paweł, Grabowski Kacper, Konarzewski Mateusz, Perkowski Mateusz, Śliwowski Krystian, Zawistowski Marcin

Drużyna zdobyła IV miejsca.

Dziewczęta rocznik 2002 i młodsze

Dmochowska Barbara, Krajewska Patrycja, Jałbrzykowska Emilia, Kaczyńska Patrycja, Kossakowska Magdalena, Niewińska Karolina, Zajkowska Olga

Drużyna zdobyła II miejsca.

Gratulujemy sukcesu.

Tekst i foto: Janusz Grodzki