01 lutego 2018 10:34 | Aktualności

Harmonogram rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej szkoły podstawowej

W dniu 30 stycznia 2018r WÓJT GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE ustalił harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej szkoły podstawowej, prowadzonej przez gminę Kołaki Kościelne na rok szkolny 2018/2019.

Szczegółowy opis w załączniku – ZARZĄDZENIE NR 258/18

W dniu 29 stycznia 2018r  WÓJT GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE podał informację o kryteriach, liczbie punktów i rodzajach dokumentów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej, dla której organem prowadzącym jest gmina Kołaki Kościelne.

Wykaz kryteriów w załączniku – ZARZADZENIE NR 255/18

W dniu 29 stycznia 2018r  WÓJT GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE podał informację o kryteriach naboru do klasy pierwszej szkoły podstawowej w postepowaniu rekrutacyjnym zamieszkałych poza obwodem szkoły, dla której organem prowadzącym jest gmina Kołaki Kościelne.

Wykaz kryteriów w załączniku – ZARZADZENIE NR 256/18