21 stycznia 2018 20:55 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Nasza szkoła upamiętniła to wydarzenie 18 stycznia, witając w swoich progach wielu zacnych gości. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Dzieci z najmłodszych klas  przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Maluchy własnoręcznie wykonały także upominki, którymi obdarowały przybyłych gości. Uroczystość wypadła pięknie,  uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

D.M.