16 stycznia 2018 07:18 | Aktualności

Paczka dla bohatera

Radość świąt Bożego Narodzenia sprawiła, że uczniowie naszej szkoły współuczestniczyli w 7 edycji akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie ,,Paczka dla Bohatera" - inicjatywa społeczna polegająca na wsparciu duchowym i materialnym kombatantów.  W ramach tych działań uczniowie szkoły wraz z opiekunami Barbarą Wojtkowską, Dorotą Milewską, Zenonem Wójcikiem oraz  Jolantą  i Zbigniewem Kołdysami  gościli u Państwa: Stanisława Jaworowskiego,  Wacława Milewskiego,  Mieczysława Zaniewskiego,  Bogumiły Rutkowskiej.

Odwiedzenie zasłużonych żołnierzy Armii Krajowej oraz zesłanych na Sybir miało na celu pokazanie, że pamięć o bohaterach walki o niepodległość Polski jest wciąż  żywa. Dzięki ich heroicznej walce nasz naród zyskuje coraz większą świadomość bycia Narodem.
Swoją obecnością naszym Bohaterom sprawiliśmy ogromną radość.

Barbara Wojtkowska