09 grudnia 2017 20:32 | Aktualności

i już zimową gwiazdę

na niebie ktoś zapalił…

Dorota Gellner

Aby każdy mógł poczuć się św. Mikołajem - Samorząd Uczniowski zorganizował w tym wyjątkowym dniu konkurs na najlepsze przebranie za Mikołaja. By zachęcić więcej osób do wzięcia udziału w konkursie każdy, kto miał w swoim stroju element garderoby Mikołaja zwolniony był z odpowiedzi ustnej i kartkówki. Na drugiej przerwie dolnym korytarzem przemaszerowali „Mikołaje”. Komisja wyłoniła zwycięzców. Zostali nimi: Gołaszewska Magda, Grodzki Bartek, Kulesza Lena (wszyscy z kl. „0”), Dmochowska Barbara (kl. III gimnazjum) oraz Gołaszewska Maja (kl. II gimnazjum). Nagrody dla zwycięzców ufundował Samorząd Uczniowski.

Chętni uczniowie wzięli udział w loterii fantowej, z której dochód zostanie przeznaczony na cel charytatywny. Dzięki hojności uczniów i rodziców, którzy na loterię nieodpłatnie przekazali niepotrzebne zabawki, maskotki, książki udało się zebrać 118 złotych.

Dziękujemy gorąco darczyńcom.

W następnym tygodniu planujemy wzorem lat ubiegłych zorganizować „słodkie przerwy”, czyli sprzedaż ciast dostarczonych przez chętnych uczniów. Dochód również przeznaczony zostanie na cel charytatywny.