09 listopada 2017 16:22 | Aktualności

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie

W środę, 8 listopada, w Szkole Podstawowej w Osowcu rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  badmintonie. W rozgrywkach uczestniczyło pięć drużyn dziewcząt i pięć drużyn chłopców. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie oraz Starostwo Powiatowe w Zambrowie. Starostwo było również fundatorem pucharów dla zwycięzców.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny:

Dziewcząt w składzie:

• Dmochowska Barbara, Kaczyńska Patrycja, Jałbrzykowska Emilia i Gołaszewska Maja.

Opiekunem drużyny jest Pani Hanna Brzozowska.

Chłopców w składzie:

• Buczyński Dawid, Gosk Mateusz, Lutostański Karol i Zawistowski Maciej.

Opiekunem drużyny jest Pan Janusz Grodzki.

Pojedynki rozgrywano systemem każdy z każdym. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy nie przegrali żadnego meczu i zajęli pierwsze miejsca. Puchary dla zwycięzców i dyplomy wręczał dyrektor Szkoły Podstawowej w Osowcu Pan Dariusz Krystosiak. Warto nadmienić, iż obie nasze drużyny uzyskały awans do finałów Grupy Zachodniej, które odbędą się 25 i 26 listopada w Nowogrodzie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i foto: Janusz Grodzki