02 października 2017 10:58 | Aktualności

Walczymy o nowe łazienki w naszej szkole!

Szkoła Podstawowa w Kołakach Kościelnych

bierze udział w akcji "Wzorowa Łazienka", organizowanej przez markę DOMESTOS. Ogólnopolska rywalizacja szkół polega na wykonaniu przez uczniów plastycznej pracy konkursowej pt. „Wzorowa łazienka”

oraz głosowaniu na wybraną szkołę poprzez

stronę internetową – WWW.wzorowalazienka.pl. Szkoła, która uzyska najwięcej głosów wygra remont łazienki o wartości 30 tysięcy złotych. Natomiast 100 kolejnych szkół ma szansę otrzymać roczne zapasy produktów marki Domestos.

Termin głosowania do 30 listopada.

Rodzicu, babciu, dziadku, nauczycielu...– internauto, uznaj za swój obowiązek do końca listopada codzienne głosowanie na naszą szkołę!

Aby zagłosować należy wejść na stronę WWW.wzorowalazienka.pl, wyszukać Szkołę Podstawową w Kołakach Kościelnych i oddać głos, wpisując swój adres e-mail – po chwili na adres twojej poczty przyjdzie informacja z kodem i prośba o potwierdzenie głosowania – należy wpisać kod we właściwe miejsce i potwierdzić oddanie głosu.

Dodatkowe punkty możemy otrzymać za paragony zakupu produktów marki Domestos.

Już dziś gorąco za to dziękujemy!